Αριστερά ο Σπύρος Α. Τρομπούκης με καρπούζι στο δεξί του χέρι ενώ στο κέντρο μπροστά ο αδελφός του Ιωάννης Α. Τρομπούκης …..έτοιμος διά ρήψιν….Δίπλα ο Χρήστος (Τάκης) Τζίμας. Κάτω ο Κων/νος Κεφάλας, Γεώργιος Παλάντζας (άκρη δεξιά), Κων/νος Μπλάτσας, Κων/νος Γιώτης (Ρουμάνος), Χαράλαμπος Χαρίσης (Μαθηματικός), Χριστόδ. Κεφάλας, Νίκος Μπανταλούκας, Χρήστος Παπαρούνης. (Φωτο από αρχείο Χ. Παπαρούνη, Παρουσίαση Κ. Μπανιάς)
![](https://doxesdespotatou.com/wp-content/uploads/2023/06/αετ-10-1024x836.jpg)