![](https://doxesdespotatou.com/wp-content/uploads/2022/06/φραγκοσκια-1024x675.jpg)
Από αριστερά Κων/νος Λυγεράτος, Κώστας Γιαννάκης, Δημήτριος Χούσος, Ανδρέας Παπαδημητρίου, Βασίλης Μπαρτζώκας, Κωστάκης Τζαχρήστας.
Κάτω αριστερά: Γεώργιος Μανακανάτας, Αθανάσιος Γιαννάκης, Γεώργιος Παπαϊωάννου, Κων/νος Δρόσος, Γεώργιος Παπανικολάου. Ο πιτσιρίκος είναι ο μετέπειτα σούπερ γκολτζής του Παναμβρακικού Παναγιώτης Γ. Σακκάς.(Φωτο από αρχείο Τάκη Χούσου, Παρουσίαση Κ. Μπανιάς)
Κι εδώ περισσότερες λεπτομέρειες για τα εικονιζόμενα πρόσωπα….
![](https://doxesdespotatou.com/wp-content/uploads/2022/06/φραγκ2-1024x805.jpg)