Διακρίνονται μαζί με τους μαθητές, οι : Κάτω αριστερά με τη γραβάτα ο δάσκαλος Χαράλαμπος Πρέντζας. Πιο πάνω αριστερά με τη γραβάτα ο Κώστας Γράδος, με τη στολή αγροφύλακα ο Γεώργιος Τρίμπος, τέρμα δεξιά, πίσω από τον τσολιά ο Βασίλειος Στασινός, στο κέντρο με το σκούρο κουστούμι ο Σοφοκλής Σταμάτης και κάτω από τον Σ. Σταμάτη με το λευκό πουκάμισο, χωρίς γραβάτα, ο Παύλος Στασινός. (Η φωτογραφία είναι από την ιστοσελίδα http://skoulikariaartas.blogspot.com/ και η αναγνώρηση των προσώπων έγινε από τον κ. Τάκη Στούμπο)
![](https://doxesdespotatou.com/wp-content/uploads/2023/01/315443585_1278803256301036_723993561000922783_n.jpg)