1966 – Γυμναστικές επιδείξεις στο Γήπεδο Άρτης. Βράβευση των αθλητών για το άθλημα “Άλμα εις ύψος”. Διακρίνονται ο Γυμνασιάρχης Ζευγώλης (Φιλόλογος), έτοιμος να στεφανώσει τον πρώτο αθλητή και αργότερα φιλόλογο καθηγητή και γυμνασιάρχη επίσης, Σπύρο Γιαννούλη και ο καθηγητής Φ.Α. Θ. Μποτσώλης. Στο βάθρο επίσης, στην τρίτη θέση, ο μαθητής Αποστόλης Τρομπούκης (Δάσκαλος). [Φωτο από ιδιωτική συλλογή, Παρουσίαση Κ. Μπανιάς].
![](https://doxesdespotatou.com/wp-content/uploads/2024/05/1966-ΓΥΜΝ.-ΕΠΙΔΕΞΕΙΣ-ΑΛΜΑ-ΕΙΣ-ΥΨΟΣ-ΖΕΥΓΩΛΗΣ-ΜΠΟΤΣΩΛΗΣ.png)