Αναμνηστική φωτογραφία της ομάδας της Αναγέννησης Άρτης στην είσοδο του Κάστρου της πόλης.
![](https://doxesdespotatou.com/wp-content/uploads/2022/09/anag-jenia-1024x612.jpg)
Στην επάνω σειρά : Φόρος Παπαδιώτης, Βασίλης Λάιος, Δημήτρης Σιακούφης, Φόρος Κοντογεώργος, Αντρέας Παπαεμμανουήλ, Τάκης Αθανασίου (Διευθυντής Ξενοδοχείου ΑΝΕΣΙΣ, Τ. Αρχηγός), Τάκης Κουτσογεώργος, Κων/νος Μπασιούκας, Κώστας Νίκου, Νίκος Μπέτης.
Κάτω σειρά : Ευάγγελος Κωστούλας, Σώτος Πέτσας, Δημήτρης Τζιομάκης, Ηλίας Βάσσος και Βασίλης Χρηστάκης.(Φωτο & Παρουσίαση Κ. Μπανιάς)