1954 : ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΤΟΣ) ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΑΒΕΡΩΦ
![](https://doxesdespotatou.com/wp-content/uploads/2022/04/273297627_314323530637097_5018216163113388607_n-1024x663.jpg)
————————-
Χριστόφορος Βασιλείου, Αθανάσιος Ψηλός, Τάκης Τσαμπάς, Αλέξανδρος Πλάκας, Νίκος Νεοχωρίτης, Πάνος Παπακώστας, Στ. Μάζαρης, Σπ. Σταυρόπουλος, Δημήτρης Νικολάου, Γιάννης Νικολάου, Χαρίλαος Τσαμπάς, Δημήτριος Κατσάνος, Στάμος, Σπύρος Τσιτσιμπρίκος.
Κάτω δεξιά : Ιωάννης Κολοβός, Γεώργιος Τσαμπάς, Βαγγέλης Μιμιγιάννης, Γεώργιος Γιώτης, Πάνος Ραβανός, Κλέαρχος Σπήλιος, Θεόδωρος Παπαγιάννης, Χρήστος Βαίτσης, Παναγιώτης Μπουραντάς, Μάκης Γκιζέλης. (Φωτο & Παρουσίαση Κ. Μπανιάς)