![](https://doxesdespotatou.com/wp-content/uploads/2022/04/274521715_322989566437160_8335869357169880299_n-1024x682.jpg)
————————
1989 : Αποκριάτικος χορός του Μ/Φ Συλλόγου «ΣΚΟΥΦΑΣ». Πρώτος σέρνει το χορό ο τότε Πρόεδρός του Κώστας Χ. Βάγιας και ακολουθούν ο Αντιπρόεδρος Σπύρος Α. Τρομπούκης, ο Γ.Γ. Νίκος Χ. Καραβασίλης, η Νανά Κατσάνου – Ζέρβα (Υπεύθυνη Χορωδίας – Φιλαρμονικής), ο Τάκης Κεφάλας (Ταμίας), και ο Βασίλης Σπυρόπουλος (Υπεύθυνος Μουσείου- Θεάτρου).
(Φωτο από αρχείο Σπύρου Τρομπούκη, Παρουσίαση Κ. Μπανιάς)
ΚΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΞΕΝΙΑ ΗΤΑΝ ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ…..
——————–
Στο μπαρ του Ξενία κάποιες Αποκριές…….
![](https://doxesdespotatou.com/wp-content/uploads/2022/04/274290492_322990899770360_4590501399388519175_n.jpg)