![](https://doxesdespotatou.com/wp-content/uploads/2022/04/273388204_314865913916192_8190713521576135002_n-1024x479.jpg)
1933, Μάιος : Καροτσαρία ……προς Πρέβεζα για τον αγώνα ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ 4-0.
————————
Μπροστά :Βασίλης Δερδεράκης (Καθηγητής Φ.Α. & Προπονητής), Γ. Σακκάς (Πρόεδρος), Λέανδρος Παπακίτσος (έχει στην αγκαλιά του το γιό του Προέδρου Τάκη), Κ. Δέδες, Κ. Δράμης, Ηλ. Λυκώκας, Κ. Τομπουλίδης, Σωτήρης &Μήτσος Συγγούνας, Ευάγγελος & Σταμάτης Καπετανίδης, Ιορδάνης Στεφανίδης, Βασίλης Βαβέκης κ.α.
(Φωτο & Παρουσίαση Κ. Μπανιάς)
![](https://doxesdespotatou.com/wp-content/uploads/2022/04/273364854_314866190582831_6254801055160962518_n-1024x395.jpg)