![](https://doxesdespotatou.com/wp-content/uploads/2022/06/σκ-55α-1024x651.jpg)
Αναμνηστική φωτογραφία από την εκδρομή του Συλλόγου ΣΚΟΥΦΑΣ στο Μέγα Σπήλαιο. Εδώ στον Κήπο των Ηρώων, στο Μεσολόγγι. Μερικά από τα ονόματα που αναφέρονται στο πίσω μέρος της φωτογραφίας είναι : Τάκης Βαφιάς, Κούλα Μπανταλούκα, Βούλα Κογιαντή, Λέλα Ματσόκη, Άλκης Μπανταλούκας, Λόλα Μπανταλούκα, Αφροδίτη Ματσόκη, Ναυσικά Λιαροκάπη, κος & κα Πετροπούλου, Τσούτσινος (δικηγόρος), Γαλάνης (Οδοντίατρος). (Φωτο από αρχείο Λέλας Ματσόκη – Κοντοδήμα)