Ιούνιος 1972 – Ο σούπερ κανονιέρης στην Άρτα. Η πρώτη ομάδα που προπόνησε ήταν η «Θεά». Από δεξιά : Χαρίλαος Δ. Σκορδής, Χαρίλαος Καλιακάτσος (Αντιπρόσωπος, Έμπορος αναψυκτικών), Τάκης Αθανασίου (Ξενοδοχείο ΑΝΕΣΙΣ), Βασίλειος Καρατσιώλης (Ιατρός Παθολόγος – Πρόεδρος), Κώστας Κουφός (Δ/ντης Εργατικής Εστίας, Γεν. Αρχηγός), Κώστας Τσιρογιάννης (Γραμματέας Πρωτοδικείου). [Έρευνα, Παρουσίαση Κ. Μπανιάς]
![](https://doxesdespotatou.com/wp-content/uploads/2023/11/ΠΑΠΑΕΜΑΝΟΥΗΛ-1024x747.jpg)