Τελικός Κυπέλλου. Αριστερά : Παππάς Κων/νος Στασινός Στράτος, Στασινός Νίκος, Μπίκας Δημήτριος, Σπύρου Γεώργιος, Γρετσίστας Θεόδωρος, Ασπροποταμίτης Βασίλειος, Τζουμάκας Νικόλαος, Νταλαγιώργος Απόστολος, Γούσιας Εμμανουήλ (οδοντίατρος), Τσέτης Νικόλαος (Πρόεδρος – Ακτινολόγος), Βρατσίστας Κων/νος, Παπαγεωργίου Αθανάσιος.
Κάτω : Ζαρκάδας Νικόλαος (ΜΑΝΧΑΙΜ), Γιαμούρης Ευάγγελος, Πατέντας Απόστολος, Καψάλας Χρήστος, Σταύρου Ευάγγελος, Μαργώνης Κων/νος, Γρίβας Γεώργιος, Σιλιόγκας Μιχαήλ, Σιμόπουλος Δημήτριος (με το γιό του Κωστάκη) Λάμπρος & Ηλίας Βούλγαρης. (Φωτο από αρχείο Μ. Σιλιόγκα, Παρουσίαση Κ. Μπανιάς)
![](https://doxesdespotatou.com/wp-content/uploads/2023/07/1985-1024x690.jpg)